Život v gymu

Život v gymu

Dlouholetý trenér, ale také moderátor mezinárodních kulturistických a fitness soutěží Tomáš Vzorek v podcastu pro všechny, kteří cvičí, nebo by chtěli začít. Nechte si poradit od šampionů a šampionek mezinárodních soutěží, mistrů světa a Evropy, nebo zkušených trenérů, kteří takové šampiony vychovali. Některé díly podcastu budou věnovány prvním krůčkům, dozvíte se, jak si najít správný gym a prvního trenéra, jak nastavit první tréninky. V dalších pak podrobně rozebereme stravu, typy tréninků včetně kruhových, crossfitových a třeba i přípravu na závody. Epizody budou tématicky rozčleněny tak, abychom pokryli co nejširší problematiku krásného “železného světa”.

Poslouchejte na podcastových platformách

V kuchyni ukazuje své svaly a občas, pro pobavení, i něco navíc. Stejně tak v posilovně, kde kromě zábavy učí lidi, jak co správně cvičit. Zároveň říká: Motivace je důležitá, ale stejně tak návyky, rutina, prostě ten den máš trénink, tak jdeš a odcvičíš ho, neuvažuješ nad tím, někdy to jinak nejde, protože neudržíš motivaci celý rok. Probrali jsme taky jídelníčky i to, jak by měl trenér postupovat u extrémnějších případů, tedy u klientů trpících morbidní obezitou, nebo naopak třeba anorexií. To vše a mnohem víc nabídne nová epizoda podcastu Život v gymu.
Preview of Radek Kyzivát: kulturista, který začal točit vtipná videa z kuchyně a zjistil, že lidi podle nich začali vařit.